Poznajmy się

Zmieniam marki w doświadczenia.
Kim jestem?

Konsultant, szkoleniowiec, trendwatcher

Nazywam się Anna Cichy. Pomagam firmom w budowaniu doświadczeń użytkowników, konsumentów i kandydatów. Jestem autorką bloga annacichy.pl. Analizuję trendy w dziedzinie experience designu. Prowadzę warsztaty.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam, koordynując projekty employer brandingowe dla klientów korporacyjnych oraz kampanie PR-owe dla marek technologicznych, zarządzałam również produktem w holenderskim startupie turystycznym. Współpracowałam z firmami z sektora finansowego, FMCG, IT, automotive czy przemysłu ciężkiego.

Na blogu propaguję wiedzę na temat marketingu doświadczeń. Piszę o projektowaniu pozytywnego user, customer i employee experience. Doradzam czytelnikom, jak skutecznie rozwijać więź z konsumentem. Prezentuję trendy technologiczne, gospodarcze oraz społeczne.

Choć analizy, badania czy tworzenie strategii stanowią lwią część mojej codziennej pracy, nic nie zastąpi osobistego kontaktu z klientem. Występując, prowadząc warsztaty czy szkolenia, czuję się jak ryba w wodzie. Skontaktuj się ze mną, aby poznać moją ofertę szkoleniową.